Volkswagen ID.4 Pro is een elektrische auto met een WLTP-actieradius van 570 km en een bruikbare accu van 79,0 kWh. Laden kan tot 11 kW AC en 165 kW DC. De prijs start vanaf € 44.990. Bekijk alle specs, laadprestaties en prijs, met concurrerende EV’s en relevante e-Drivers artikelen.
| Merk | Volkswagen |
| Model | ID.4 |
| Uitvoering | Pro |
| Prijs | € 44.990 |
| Leverbaar vanaf | 03-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 570 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 675 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 425 km |
| Praktische actieradius winter stad | 450 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 330 km |
| Accu (bruikbaar) | 79,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 165 kW |
| 0-100 km/h | 6,7 s |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Merk | Volkswagen |
| Model | ID.4 |
| Uitvoering | Pro |
| Prijs | € 44.990 |
| Leverbaar vanaf | 03-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 570 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 675 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 425 km |
| Praktische actieradius winter stad | 450 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 330 km |
| Accu (bruikbaar) | 79,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 165 kW |
| 0-100 km/h | 6,7 s |
| Topsnelheid | 180 km/h |
