Volkswagen ID.4 Pro 4MOTION is een elektrische auto met een WLTP-actieradius van 561 km en een bruikbare accu van 77,0 kWh. Laden kan tot 11 kW AC en 165 kW DC. De prijs start vanaf € 49.990. Op deze pagina vind je alle kerncijfers, plus alternatieven in hetzelfde budget en artikelen die wij hierover schreven.
| Merk | Volkswagen |
| Model | ID.4 |
| Uitvoering | Pro 4MOTION |
| Prijs | € 49.990 |
| Leverbaar vanaf | 03-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 561 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 640 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 405 km |
| Praktische actieradius winter stad | 425 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 315 km |
| Accu (bruikbaar) | 77,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 165 kW |
| 0-100 km/h | 6,1 s |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Merk | Volkswagen |
| Model | ID.4 |
| Uitvoering | Pro 4MOTION |
| Prijs | € 49.990 |
| Leverbaar vanaf | 03-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 561 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 640 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 405 km |
| Praktische actieradius winter stad | 425 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 315 km |
| Accu (bruikbaar) | 77,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 165 kW |
| 0-100 km/h | 6,1 s |
| Topsnelheid | 180 km/h |
