Volkswagen ID.3 Neo 58 kWh is een elektrische auto met een WLTP-actieradius van 494 km en een bruikbare accu van 58,0 kWh. Laden kan tot 11 kW AC en 105 kW DC. De prijs start vanaf € 40.000. Alle belangrijkste specificaties op één plek, inclusief “ook voor dit budget” en “wat schreven wij hierover?”.
| Merk | Volkswagen |
| Model | ID.3 Neo |
| Uitvoering | 58 kWh |
| Prijs | € 40.000 |
| Leverbaar vanaf | 08-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 494 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 535 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 340 km |
| Praktische actieradius winter stad | 350 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 260 km |
| Accu (bruikbaar) | 58,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 105 kW |
| 0-100 km/h | 8,0 s |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Merk | Volkswagen |
| Model | ID.3 Neo |
| Uitvoering | 58 kWh |
| Prijs | € 40.000 |
| Leverbaar vanaf | 08-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 494 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 535 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 340 km |
| Praktische actieradius winter stad | 350 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 260 km |
| Accu (bruikbaar) | 58,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 105 kW |
| 0-100 km/h | 8,0 s |
| Topsnelheid | 160 km/h |
