Volkswagen ID.3 Neo 50 kWh is een elektrische auto met een WLTP-actieradius van 417 km en een bruikbare accu van 50,0 kWh. Laden kan tot 11 kW AC en 105 kW DC. De prijs start vanaf € 35.000. Op deze pagina vind je alle kerncijfers, plus alternatieven in hetzelfde budget en artikelen die wij hierover schreven.
| Merk | Volkswagen |
| Model | ID.3 Neo |
| Uitvoering | 50 kWh |
| Prijs | € 35.000 |
| Leverbaar vanaf | 08-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 417 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 460 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 290 km |
| Praktische actieradius winter stad | 300 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 225 km |
| Accu (bruikbaar) | 50,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 105 kW |
| 0-100 km/h | 8,0 s |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Merk | Volkswagen |
| Model | ID.3 Neo |
| Uitvoering | 50 kWh |
| Prijs | € 35.000 |
| Leverbaar vanaf | 08-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 417 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 460 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 290 km |
| Praktische actieradius winter stad | 300 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 225 km |
| Accu (bruikbaar) | 50,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 105 kW |
| 0-100 km/h | 8,0 s |
| Topsnelheid | 160 km/h |
