Skoda Enyaq Coupe 85 is een elektrische auto met een WLTP-actieradius van 591 km en een bruikbare accu van 77,0 kWh. Laden kan tot 11 kW AC en 165 kW DC. De prijs start vanaf € 48.490. Op deze pagina vind je alle kerncijfers, plus alternatieven in hetzelfde budget en artikelen die wij hierover schreven.
| Merk | Skoda |
| Model | Enyaq Coupe |
| Uitvoering | 85 |
| Prijs | € 48.490 |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 591 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 685 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 440 km |
| Praktische actieradius winter stad | 450 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 340 km |
| Accu (bruikbaar) | 77,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 165 kW |
| 0-100 km/h | 6,6 s |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Merk | Skoda |
| Model | Enyaq Coupe |
| Uitvoering | 85 |
| Prijs | € 48.490 |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 591 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 685 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 440 km |
| Praktische actieradius winter stad | 450 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 340 km |
| Accu (bruikbaar) | 77,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 165 kW |
| 0-100 km/h | 6,6 s |
| Topsnelheid | 180 km/h |
