Skoda Enyaq Coupe 60 is een elektrische auto met een WLTP-actieradius van 462 km en een bruikbare accu van 58,0 kWh. Laden kan tot 11 kW AC en 105 kW DC. De prijs start vanaf € 44.990. Bekijk alle specs, laadprestaties en prijs, met concurrerende EV’s en relevante e-Drivers artikelen.
| Merk | Skoda |
| Model | Enyaq Coupe |
| Uitvoering | 60 |
| Prijs | € 44.990 |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 462 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 530 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 340 km |
| Praktische actieradius winter stad | 345 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 260 km |
| Accu (bruikbaar) | 58,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 105 kW |
| 0-100 km/h | 8,1 s |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Merk | Skoda |
| Model | Enyaq Coupe |
| Uitvoering | 60 |
| Prijs | € 44.990 |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 462 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 530 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 340 km |
| Praktische actieradius winter stad | 345 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 260 km |
| Accu (bruikbaar) | 58,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 105 kW |
| 0-100 km/h | 8,1 s |
| Topsnelheid | 160 km/h |
