Porsche Taycan Turbo GT is een elektrische auto met een WLTP-actieradius van 554 km en een bruikbare accu van 97,0 kWh. Laden kan tot 11 kW AC en 322 kW DC. De prijs start vanaf € 249.900. Op deze pagina vind je alle kerncijfers, plus alternatieven in hetzelfde budget en artikelen die wij hierover schreven.
| Merk | Porsche |
| Model | Taycan |
| Uitvoering | Turbo GT |
| Prijs | € 249.900 |
| Leverbaar vanaf | 03-2024 |
| Actieradius volgens WLTP | 554 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 675 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 440 km |
| Praktische actieradius winter stad | 465 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 345 km |
| Accu (bruikbaar) | 97,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 322 kW |
| 0-100 km/h | 2,3 s |
| Topsnelheid | 290 km/h |
| Merk | Porsche |
| Model | Taycan |
| Uitvoering | Turbo GT |
| Prijs | € 249.900 |
| Leverbaar vanaf | 03-2024 |
| Actieradius volgens WLTP | 554 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 675 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 440 km |
| Praktische actieradius winter stad | 465 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 345 km |
| Accu (bruikbaar) | 97,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 322 kW |
| 0-100 km/h | 2,3 s |
| Topsnelheid | 290 km/h |
