Nissan LEAF Standard Range 52 kWh is een elektrische auto met een WLTP-actieradius van 445 km en een bruikbare accu van 52,9 kWh. Laden kan tot 11 kW AC en 105 kW DC. De prijs start vanaf € 38.000. Bekijk alle specs, laadprestaties en prijs, met concurrerende EV’s en relevante e-Drivers artikelen.
| Merk | Nissan |
| Model | LEAF |
| Uitvoering | Standard Range 52 kWh |
| Prijs | € 38.000 |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 445 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 480 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 305 km |
| Praktische actieradius winter stad | 315 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 235 km |
| Accu (bruikbaar) | 52,9 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 105 kW |
| 0-100 km/h | 8,6 s |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Merk | Nissan |
| Model | LEAF |
| Uitvoering | Standard Range 52 kWh |
| Prijs | € 38.000 |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 445 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 480 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 305 km |
| Praktische actieradius winter stad | 315 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 235 km |
| Accu (bruikbaar) | 52,9 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 105 kW |
| 0-100 km/h | 8,6 s |
| Topsnelheid | 160 km/h |
