MG MG4 Urban Premium Long Range is een elektrische auto met een WLTP-actieradius van 405 km en een bruikbare accu van 52,8 kWh. Laden kan tot 11 kW AC en 87 kW DC. De prijs start vanaf € 31.950. Op deze pagina vind je alle kerncijfers, plus alternatieven in hetzelfde budget en artikelen die wij hierover schreven.
| Merk | MG |
| Model | MG4 Urban |
| Uitvoering | Premium Long Range |
| Prijs | € 31.950 |
| Leverbaar vanaf | 02-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 405 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 485 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 295 km |
| Praktische actieradius winter stad | 320 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 230 km |
| Accu (bruikbaar) | 52,8 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 87 kW |
| 0-100 km/h | 9,5 s |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Merk | MG |
| Model | MG4 Urban |
| Uitvoering | Premium Long Range |
| Prijs | € 31.950 |
| Leverbaar vanaf | 02-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 405 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 485 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 295 km |
| Praktische actieradius winter stad | 320 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 230 km |
| Accu (bruikbaar) | 52,8 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 87 kW |
| 0-100 km/h | 9,5 s |
| Topsnelheid | 160 km/h |
