MG MG4 Urban Comfort Standard Range is een elektrische auto met een WLTP-actieradius van 325 km en een bruikbare accu van 41,9 kWh. Laden kan tot 11 kW AC en 82 kW DC. De prijs start vanaf € 25.950. Alle belangrijkste specificaties op één plek, inclusief “ook voor dit budget” en “wat schreven wij hierover?”.
| Merk | MG |
| Model | MG4 Urban |
| Uitvoering | Comfort Standard Range |
| Prijs | € 25.950 |
| Leverbaar vanaf | 02-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 325 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 395 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 235 km |
| Praktische actieradius winter stad | 255 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 180 km |
| Accu (bruikbaar) | 41,9 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 82 kW |
| 0-100 km/h | 9,6 s |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Merk | MG |
| Model | MG4 Urban |
| Uitvoering | Comfort Standard Range |
| Prijs | € 25.950 |
| Leverbaar vanaf | 02-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 325 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 395 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 235 km |
| Praktische actieradius winter stad | 255 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 180 km |
| Accu (bruikbaar) | 41,9 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 82 kW |
| 0-100 km/h | 9,6 s |
| Topsnelheid | 160 km/h |
