MG MG4 Premium Extended Range is een elektrische auto met een WLTP-actieradius van 545 km en een bruikbare accu van 74,4 kWh. Laden kan tot 11 kW AC en 144 kW DC. De prijs start vanaf € 38.950. Bekijk alle specs, laadprestaties en prijs, met concurrerende EV’s en relevante e-Drivers artikelen.
| Merk | MG |
| Model | MG4 |
| Uitvoering | Premium Extended Range |
| Prijs | € 38.950 |
| Leverbaar vanaf | 02-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 545 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 640 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 400 km |
| Praktische actieradius winter stad | 425 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 310 km |
| Accu (bruikbaar) | 74,4 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 144 kW |
| 0-100 km/h | 6,2 s |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Merk | MG |
| Model | MG4 |
| Uitvoering | Premium Extended Range |
| Prijs | € 38.950 |
| Leverbaar vanaf | 02-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 545 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 640 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 400 km |
| Praktische actieradius winter stad | 425 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 310 km |
| Accu (bruikbaar) | 74,4 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 144 kW |
| 0-100 km/h | 6,2 s |
| Topsnelheid | 180 km/h |
