Mercedes-Benz VLE 300 is een elektrische auto met een WLTP-actieradius van 713 km en een bruikbare accu van 115,0 kWh. Laden kan tot 11 kW AC en 300 kW DC. De prijs start vanaf € 85.000. Op deze pagina vind je alle kerncijfers, plus alternatieven in hetzelfde budget en artikelen die wij hierover schreven.
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | VLE |
| Uitvoering | 300 |
| Prijs | € 85.000 |
| Leverbaar vanaf | 07-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 713 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 760 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 485 km |
| Praktische actieradius winter stad | 530 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 385 km |
| Accu (bruikbaar) | 115,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 300 kW |
| 0-100 km/h | 9,0 s |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | VLE |
| Uitvoering | 300 |
| Prijs | € 85.000 |
| Leverbaar vanaf | 07-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 713 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 760 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 485 km |
| Praktische actieradius winter stad | 530 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 385 km |
| Accu (bruikbaar) | 115,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 300 kW |
| 0-100 km/h | 9,0 s |
| Topsnelheid | 170 km/h |
