Mercedes-Benz EQS 500 4MATIC is een elektrische auto met een WLTP-actieradius van 869 km en een bruikbare accu van 122,0 kWh. Laden kan tot 22 kW AC en 350 kW DC. De prijs start vanaf € 117.642. Alle belangrijkste specificaties op één plek, inclusief “ook voor dit budget” en “wat schreven wij hierover?”.
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | EQS |
| Uitvoering | 500 4MATIC |
| Prijs | € 117.642 |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 869 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 945 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 650 km |
| Praktische actieradius winter stad | 635 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 500 km |
| Accu (bruikbaar) | 122,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 22 kW |
| DC laden (max) | 350 kW |
| 0-100 km/h | 4,5 s |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | EQS |
| Uitvoering | 500 4MATIC |
| Prijs | € 117.642 |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 869 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 945 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 650 km |
| Praktische actieradius winter stad | 635 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 500 km |
| Accu (bruikbaar) | 122,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 22 kW |
| DC laden (max) | 350 kW |
| 0-100 km/h | 4,5 s |
| Topsnelheid | 210 km/h |
