Mercedes-Benz EQS 450+ is een elektrische auto met een WLTP-actieradius van 920 km en een bruikbare accu van 122,0 kWh. Laden kan tot 22 kW AC en 350 kW DC. De prijs start vanaf € 108.567. Op deze pagina vind je alle kerncijfers, plus alternatieven in hetzelfde budget en artikelen die wij hierover schreven.
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | EQS |
| Uitvoering | 450+ |
| Prijs | € 108.567 |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 920 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 1.005 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 695 km |
| Praktische actieradius winter stad | 670 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 530 km |
| Accu (bruikbaar) | 122,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 22 kW |
| DC laden (max) | 350 kW |
| 0-100 km/h | 5,9 s |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | EQS |
| Uitvoering | 450+ |
| Prijs | € 108.567 |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 920 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 1.005 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 695 km |
| Praktische actieradius winter stad | 670 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 530 km |
| Accu (bruikbaar) | 122,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 22 kW |
| DC laden (max) | 350 kW |
| 0-100 km/h | 5,9 s |
| Topsnelheid | 210 km/h |
