Mercedes-Benz EQS 400 is een elektrische auto met een WLTP-actieradius van 810 km en een bruikbare accu van 112,0 kWh. Laden kan tot 22 kW AC en 330 kW DC. De prijs start vanaf € 101.307. Bekijk alle specs, laadprestaties en prijs, met concurrerende EV’s en relevante e-Drivers artikelen.
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | EQS |
| Uitvoering | 400 |
| Prijs | € 101.307 |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 810 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 935 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 645 km |
| Praktische actieradius winter stad | 620 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 490 km |
| Accu (bruikbaar) | 112,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 22 kW |
| DC laden (max) | 330 kW |
| 0-100 km/h | 6,2 s |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | EQS |
| Uitvoering | 400 |
| Prijs | € 101.307 |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 810 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 935 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 645 km |
| Praktische actieradius winter stad | 620 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 490 km |
| Accu (bruikbaar) | 112,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 22 kW |
| DC laden (max) | 330 kW |
| 0-100 km/h | 6,2 s |
| Topsnelheid | 210 km/h |
