Mercedes-Benz C 400 4MATIC is een elektrische auto met een WLTP-actieradius van 762 km en een bruikbare accu van 94,0 kWh. Laden kan tot 11 kW AC en 330 kW DC. De prijs start vanaf € 70.000. Op deze pagina vind je alle kerncijfers, plus alternatieven in hetzelfde budget en artikelen die wij hierover schreven.
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | C |
| Uitvoering | 400 4MATIC |
| Prijs | € 70.000 |
| Leverbaar vanaf | 06-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 762 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 780 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 530 km |
| Praktische actieradius winter stad | 520 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 405 km |
| Accu (bruikbaar) | 94,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 330 kW |
| 0-100 km/h | 4,0 s |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | C |
| Uitvoering | 400 4MATIC |
| Prijs | € 70.000 |
| Leverbaar vanaf | 06-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 762 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 780 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 530 km |
| Praktische actieradius winter stad | 520 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 405 km |
| Accu (bruikbaar) | 94,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 330 kW |
| 0-100 km/h | 4,0 s |
| Topsnelheid | 210 km/h |
