Lexus ES 500e DIRECT 4 is een elektrische auto met een WLTP-actieradius van 529 km en een bruikbare accu van 70,0 kWh. Laden kan tot 22 kW AC en 150 kW DC. De prijs start vanaf € 69.995. Op deze pagina vind je alle kerncijfers, plus alternatieven in hetzelfde budget en artikelen die wij hierover schreven.
| Merk | Lexus |
| Model | ES |
| Uitvoering | 500e DIRECT 4 |
| Prijs | € 69.995 |
| Leverbaar vanaf | 03-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 529 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 535 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 345 km |
| Praktische actieradius winter stad | 365 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 270 km |
| Accu (bruikbaar) | 70,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 22 kW |
| DC laden (max) | 150 kW |
| 0-100 km/h | 5,5 s |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Merk | Lexus |
| Model | ES |
| Uitvoering | 500e DIRECT 4 |
| Prijs | € 69.995 |
| Leverbaar vanaf | 03-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 529 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 535 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 345 km |
| Praktische actieradius winter stad | 365 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 270 km |
| Accu (bruikbaar) | 70,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 22 kW |
| DC laden (max) | 150 kW |
| 0-100 km/h | 5,5 s |
| Topsnelheid | 180 km/h |
