Kia EV2 61 kWh is een elektrische auto met een WLTP-actieradius van 453 km en een bruikbare accu van 58,0 kWh. Laden kan tot 11 kW AC en 115 kW DC. De prijs start vanaf € 33.595. Bekijk alle specs, laadprestaties en prijs, met concurrerende EV’s en relevante e-Drivers artikelen.
| Merk | Kia |
| Model | EV2 |
| Uitvoering | 61 kWh |
| Prijs | € 33.595 |
| Leverbaar vanaf | 03-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 453 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 515 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 310 km |
| Praktische actieradius winter stad | 340 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 240 km |
| Accu (bruikbaar) | 58,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 115 kW |
| 0-100 km/h | 9,5 s |
| Topsnelheid | 161 km/h |
| Merk | Kia |
| Model | EV2 |
| Uitvoering | 61 kWh |
| Prijs | € 33.595 |
| Leverbaar vanaf | 03-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 453 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 515 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 310 km |
| Praktische actieradius winter stad | 340 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 240 km |
| Accu (bruikbaar) | 58,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 115 kW |
| 0-100 km/h | 9,5 s |
| Topsnelheid | 161 km/h |
