Kia EV2 42.2 kWh is een elektrische auto met een WLTP-actieradius van 317 km en een bruikbare accu van 41,0 kWh. Laden kan tot 11 kW AC en 115 kW DC. De prijs start vanaf € 27.595. Alle belangrijkste specificaties op één plek, inclusief “ook voor dit budget” en “wat schreven wij hierover?”.
| Merk | Kia |
| Model | EV2 |
| Uitvoering | 42.2 kWh |
| Prijs | € 27.595 |
| Leverbaar vanaf | 03-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 317 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 365 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 220 km |
| Praktische actieradius winter stad | 240 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 170 km |
| Accu (bruikbaar) | 41,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 115 kW |
| 0-100 km/h | 8,5 s |
| Topsnelheid | 161 km/h |
| Merk | Kia |
| Model | EV2 |
| Uitvoering | 42.2 kWh |
| Prijs | € 27.595 |
| Leverbaar vanaf | 03-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 317 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 365 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 220 km |
| Praktische actieradius winter stad | 240 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 170 km |
| Accu (bruikbaar) | 41,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 115 kW |
| 0-100 km/h | 8,5 s |
| Topsnelheid | 161 km/h |
