Hyundai IONIQ 6 N is een elektrische auto met een WLTP-actieradius van 487 km en een bruikbare accu van 80,0 kWh. Laden kan tot 11 kW AC en 263 kW DC. De prijs start vanaf € 73.995. Alle belangrijkste specificaties op één plek, inclusief “ook voor dit budget” en “wat schreven wij hierover?”.
| Merk | Hyundai |
| Model | IONIQ 6 |
| Uitvoering | N |
| Prijs | € 73.995 |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 487 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 635 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 405 km |
| Praktische actieradius winter stad | 430 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 315 km |
| Accu (bruikbaar) | 80,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 263 kW |
| 0-100 km/h | 3,2 s |
| Topsnelheid | 260 km/h |
| Merk | Hyundai |
| Model | IONIQ 6 |
| Uitvoering | N |
| Prijs | € 73.995 |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 487 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 635 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 405 km |
| Praktische actieradius winter stad | 430 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 315 km |
| Accu (bruikbaar) | 80,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 263 kW |
| 0-100 km/h | 3,2 s |
| Topsnelheid | 260 km/h |
