Hyundai IONIQ 3 61 kWh is een elektrische auto met een WLTP-actieradius van 496 km en een bruikbare accu van 58,0 kWh. Laden kan tot 11 kW AC en 115 kW DC. De prijs start vanaf € 34.000. Bekijk alle specs, laadprestaties en prijs, met concurrerende EV’s en relevante e-Drivers artikelen.
| Merk | Hyundai |
| Model | IONIQ 3 |
| Uitvoering | 61 kWh |
| Prijs | € 34.000 |
| Leverbaar vanaf | 07-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 496 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 555 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 345 km |
| Praktische actieradius winter stad | 360 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 265 km |
| Accu (bruikbaar) | 58,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 115 kW |
| 0-100 km/h | 9,6 s |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Merk | Hyundai |
| Model | IONIQ 3 |
| Uitvoering | 61 kWh |
| Prijs | € 34.000 |
| Leverbaar vanaf | 07-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 496 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 555 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 345 km |
| Praktische actieradius winter stad | 360 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 265 km |
| Accu (bruikbaar) | 58,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 115 kW |
| 0-100 km/h | 9,6 s |
| Topsnelheid | 170 km/h |
