Genesis GV60 Premium is een elektrische auto met een WLTP-actieradius van 512 km en een bruikbare accu van 80,0 kWh. Laden kan tot 11 kW AC en 263 kW DC. De prijs start vanaf € 62.700. Bekijk alle specs, laadprestaties en prijs, met concurrerende EV’s en relevante e-Drivers artikelen.
| Merk | Genesis |
| Model | GV60 |
| Uitvoering | Premium |
| Prijs | € 62.700 |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 512 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 600 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 375 km |
| Praktische actieradius winter stad | 410 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 295 km |
| Accu (bruikbaar) | 80,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 263 kW |
| 0-100 km/h | 5,5 s |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Merk | Genesis |
| Model | GV60 |
| Uitvoering | Premium |
| Prijs | € 62.700 |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 512 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 600 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 375 km |
| Praktische actieradius winter stad | 410 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 295 km |
| Accu (bruikbaar) | 80,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 263 kW |
| 0-100 km/h | 5,5 s |
| Topsnelheid | 200 km/h |
