Genesis GV60 Pure is een elektrische auto met een WLTP-actieradius van 560 km en een bruikbare accu van 80,0 kWh. Laden kan tot 11 kW AC en 263 kW DC. De prijs start vanaf € 49.990. Alle belangrijkste specificaties op één plek, inclusief “ook voor dit budget” en “wat schreven wij hierover?”.
| Merk | Genesis |
| Model | GV60 |
| Uitvoering | Pure |
| Prijs | € 49.990 |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 560 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 620 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 385 km |
| Praktische actieradius winter stad | 420 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 300 km |
| Accu (bruikbaar) | 80,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 263 kW |
| 0-100 km/h | 7,8 s |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Merk | Genesis |
| Model | GV60 |
| Uitvoering | Pure |
| Prijs | € 49.990 |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 560 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 620 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 385 km |
| Praktische actieradius winter stad | 420 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 300 km |
| Accu (bruikbaar) | 80,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 263 kW |
| 0-100 km/h | 7,8 s |
| Topsnelheid | 185 km/h |
