Geely EX5 Pro is een elektrische auto met een WLTP-actieradius van 430 km en een bruikbare accu van 60,2 kWh. Laden kan tot 11 kW AC en 120 kW DC. De prijs start vanaf € 37.990. Bekijk alle specs, laadprestaties en prijs, met concurrerende EV’s en relevante e-Drivers artikelen.
| Merk | Geely |
| Model | EX5 |
| Uitvoering | Pro |
| Prijs | € 37.990 |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 430 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 500 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 305 km |
| Praktische actieradius winter stad | 335 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 235 km |
| Accu (bruikbaar) | 60,2 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 120 kW |
| 0-100 km/h | 6,9 s |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Merk | Geely |
| Model | EX5 |
| Uitvoering | Pro |
| Prijs | € 37.990 |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 430 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 500 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 305 km |
| Praktische actieradius winter stad | 335 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 235 km |
| Accu (bruikbaar) | 60,2 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 120 kW |
| 0-100 km/h | 6,9 s |
| Topsnelheid | 175 km/h |
