Geely EX5 Pro+ is een elektrische auto met een WLTP-actieradius van 475 km en een bruikbare accu van 68,4 kWh. Laden kan tot 11 kW AC en 120 kW DC. De prijs start vanaf € 39.990. Op deze pagina vind je alle kerncijfers, plus alternatieven in hetzelfde budget en artikelen die wij hierover schreven.
| Merk | Geely |
| Model | EX5 |
| Uitvoering | Pro+ |
| Prijs | € 39.990 |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 475 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 560 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 340 km |
| Praktische actieradius winter stad | 380 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 265 km |
| Accu (bruikbaar) | 68,4 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 120 kW |
| 0-100 km/h | 7,4 s |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Merk | Geely |
| Model | EX5 |
| Uitvoering | Pro+ |
| Prijs | € 39.990 |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 475 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 560 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 340 km |
| Praktische actieradius winter stad | 380 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 265 km |
| Accu (bruikbaar) | 68,4 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 120 kW |
| 0-100 km/h | 7,4 s |
| Topsnelheid | 175 km/h |
