Geely EX5 Max+ is een elektrische auto met een WLTP-actieradius van 450 km en een bruikbare accu van 68,4 kWh. Laden kan tot 11 kW AC en 120 kW DC. De prijs start vanaf € 41.990. Alle belangrijkste specificaties op één plek, inclusief “ook voor dit budget” en “wat schreven wij hierover?”.
| Merk | Geely |
| Model | EX5 |
| Uitvoering | Max+ |
| Prijs | € 41.990 |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 450 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 545 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 330 km |
| Praktische actieradius winter stad | 370 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 260 km |
| Accu (bruikbaar) | 68,4 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 120 kW |
| 0-100 km/h | 7,6 s |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Merk | Geely |
| Model | EX5 |
| Uitvoering | Max+ |
| Prijs | € 41.990 |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 450 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 545 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 330 km |
| Praktische actieradius winter stad | 370 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 260 km |
| Accu (bruikbaar) | 68,4 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 120 kW |
| 0-100 km/h | 7,6 s |
| Topsnelheid | 175 km/h |
