GAC AION UT 60 kWh is een elektrische auto met een WLTP-actieradius van 430 km en een bruikbare accu van 60,0 kWh. Laden kan tot 11 kW AC en 87 kW DC. De prijs start vanaf € 28.000. Op deze pagina vind je alle kerncijfers, plus alternatieven in hetzelfde budget en artikelen die wij hierover schreven.
| Merk | GAC |
| Model | AION UT |
| Uitvoering | 60 kWh |
| Prijs | € 28.000 |
| Leverbaar vanaf | 09-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 430 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 495 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 295 km |
| Praktische actieradius winter stad | 330 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 230 km |
| Accu (bruikbaar) | 60,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 87 kW |
| 0-100 km/h | 7,3 s |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Merk | GAC |
| Model | AION UT |
| Uitvoering | 60 kWh |
| Prijs | € 28.000 |
| Leverbaar vanaf | 09-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 430 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 495 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 295 km |
| Praktische actieradius winter stad | 330 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 230 km |
| Accu (bruikbaar) | 60,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 87 kW |
| 0-100 km/h | 7,3 s |
| Topsnelheid | 160 km/h |
