CUPRA Raval 85 kW - 37 kWh is een elektrische auto met een WLTP-actieradius van 300 km en een bruikbare accu van 37,0 kWh. Laden kan tot 11 kW AC en 50 kW DC. De prijs start vanaf € 25.990. Bekijk alle specs, laadprestaties en prijs, met concurrerende EV’s en relevante e-Drivers artikelen.
| Merk | CUPRA |
| Model | Raval |
| Uitvoering | 85 kW - 37 kWh |
| Prijs | € 25.990 |
| Leverbaar vanaf | 05-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 300 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 355 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 215 km |
| Praktische actieradius winter stad | 230 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 165 km |
| Accu (bruikbaar) | 37,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 50 kW |
| 0-100 km/h | 11,0 s |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Merk | CUPRA |
| Model | Raval |
| Uitvoering | 85 kW - 37 kWh |
| Prijs | € 25.990 |
| Leverbaar vanaf | 05-2026 |
| Actieradius volgens WLTP | 300 km |
| Praktische actieradius zomer stad | 355 km |
| Praktische actieradius zomer snelweg | 215 km |
| Praktische actieradius winter stad | 230 km |
| Praktische actieradius winter snelweg | 165 km |
| Accu (bruikbaar) | 37,0 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| AC laden (max) | 11 kW |
| DC laden (max) | 50 kW |
| 0-100 km/h | 11,0 s |
| Topsnelheid | 160 km/h |
